Náš tým

Pohůnek Zbyněk

Pohůnek Zbyněk
  FLEK: Koš A+B PŘEZDÍVKA: Piži, Pižimimoň, Pižoň KOUČ O NĚM: Mladý, perspektivní, až sa přestane bát vody a zrychlí běh bude dobrý! :)
>>

Vašků Radim

Vašků Radim
  FLEK: Stroj B PŘEZDÍVKA: Buca, Bucolín KOUČ O NĚM: Eště zelenáč, ale baví ho to zatím, snaží sa a chodí! :)
>>

Bednárik Zdeněk

Bednárik Zdeněk
  FLEK: Spoj savic B PŘEZDÍVKA: Zob KOUČ O NĚM: Mladý, ale spolehlivý. Chodí na tréniky aj soutěže, pomáhá, chystá, snaží sa! :)
>>

Stolař Radim

Stolař Radim
  FLEK: Béčkař B, levý útok PŘEZDÍVKA: Stolík KOUČ O NĚM: Fotbalista, střídá světlejší chvilky s tmavšíma, ale když može dojde...taky to žere :)
>>

Krajča Vojtěch

Krajča Vojtěch
  FLEK: Rozdělovač B, jinak všecko :) PŘEZDÍVKA: Krajíc KOUČ O NĚM: Toš já myslím dobrý ogara, akorát starý oproti ostatním :)
>>

Polách Ondřej

Polách Ondřej
  FLEK: Levý útok B, někdy Béčkař PŘEZDÍVKA: Pólí, striptér :) KOUČ O NĚM: Mladý, skoro nováček, nekdy pi*uje, ale jinak dříč! A bavič!!! :)
>>

Závrský Alois

Závrský Alois
  FLEK: Stroj A, pravý útok B PŘEZDÍVKA: Kříž (na křížek už je alergický :)) KOUČ O NĚM: Mladý, perspektivní, začal dobře žrat hasiče - snaživý, eště techniku vypilovat! :)
>>

Krajča Antonín

Krajča Antonín
  FLEK: Rozdělovač A PŘEZDÍVKA: Simír, Toník:) KOUČ O NĚM: Největší horal - nejvíc odmakal brigádu, jinak taky kvůli práci málo času na tréninky, jinak spolehlivost!!!
>>

Šerý Jan

Šerý Jan
  FLEK: Spoj savic A PŘEZDÍVKA: Pichloň, Horst KOUČ O NĚM: Horal, nemá moc času na tréninky, ale jinak dříč a spolehlivost!
>>

Šerý Vojtěch

Šerý Vojtěch
  FLEK: Koš A PŘEZDÍVKA: Buchta KOUČ O NĚM: Dobrý, spolehlivý košař, ke konci moc nejezdil kvůli škole, ale už sa dal do pořádku snad :)
>>
1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.